.

20 LAT FIRMY, NAJWIĘKSZA OFERTA KALENDARZY

O firmie

magiapoligrafii.pl powstała po zmianie nazwy z Nowy Styl Adrian Kubowicz. Zmieniając nazwę 1 lutego 2006 zmieniliśmy także naszą misję oraz politykę działania.
Na rynku poligrafii i reklamy działamy od 1995 roku.
Nasza oferta to nie tylko bardzo dobre warunki cenowe, ale ujednolicenie drukowanych materiałów, właściwy dobór kolorów, grafiki oraz cała standaryzacja w zakresie druków firmowych.
Dzięki naszym klientom, ich oczekiwaniom, sugestiom z każdym rokiem poszerzamy naszą ofertę, doskonalimy produkty oraz wdrażamy nowe rozwiązania, nie zapominając przy tym o rzetelności i jakości naszych usług.
Dołączając do naszych klientów przekonacie się Państwo, że współpraca z nami przyniesie Wam wymierne efekty i wiele satysfakcji.

Nasza firma składa się z drukarni: offsetowej, sitodrukowej i tampondrukowej;  introligatorni, studia graficznego oraz profesjonalnego działu handlowego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • kalendarze: książkowe, trójdzielne, biurkowe, ścienne, jednoplanszowe, wieloplanszowe.
  • druki: wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, foldery, ulotki, zaproszenia, naklejki, notesy, planery, karty świąteczne  i inne
  • artykuły reklamowe: długopisy, breloki, zapalniczki, zegary, kubki, wizytowniki, koszulki, bluzy, czapki itp.
Gorąco zapraszamy do współpracy.

Dołącz do listy mailingowej

Kontakt

magiapoligrafii.pl
ul. Kopijników 67b
03-274 Warszawa

tel. kom. 603 590 599
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Scroll to Top